ORTAKLARIMIZ
ORTAKLIK PROGRAMI

Firmamız bünyesinde bulunan iş ortaklıklarımızla her geçen gün daha büyüyoruz! Ortaklık programı adı altında " Twitch Partnerliği - Youtube Partnerliği - Platform sponsorlukları - Oyun Sunucu Toplulukları" olarak geçmektedir. SERVEROYUN'un iş ortaklarına karşı sunmuş olduğu avantaj imkanlardan yararlanmak adına bizlere ortaklık başvurusu göndermen yeterli olacaktır.

SPONSOR / PARTNER PROGRAMINA
DAHİL OLMAK İSTİYORUM

ORTAKLIK PROGRAMLARI HAKKINDA

Topluluğumuzun bir üyesi olmak oldukça kolay, tek yapmanız gereken başvuru formunu doldurup göndermeniz.

DESTEKLENEN ORTAKLIKLAR

REFERANS KODU
flovorrr

Adım Kaan, çoğunuz gibi bilgisayar ile haşır neşir büyümüş biriyim. Bu ilgimi oyunlar ve yazılım yönelterek çeşitli projelerde görev aldım. Şu an aktif olarak Twitch platformu üzerinden yayınlar gerçekleştirmekteyim.

REFERANS KODU
C4N

Selamlar ben C4N Tokatlıyım. Yaklaşık 6 Yaşımdan beri bütün konsol atari ve pc oyunlarını oynuyorum. Oynarken çok fazla keyif alıyorum ve sizlerle paylaşmaya karar verdim. Umarım sizde izlerken keyif alırsınız. Yeni gelen herkes hoş geldiniz hepinize iyi seyirler.

SECNINE, Kaide olarak çeşitli platformlarda hizmet alanları oluşturmak, bunları geliştirmek ve ek hizmetler vererek fazla kişilere ulaşmayı amaçlayan, şirketleşmiş bir kuruluş olarak nitelendirilebilir.

Victim RolePlay www.victimrpg.com

Victim, GTA:V (alt:V) üzerinde çalışan, yazı tabanlı bir rol yapma sunucusudur. Rakiplerinin aksine sistemsel olarak daha gelişmiş, yüksek rol seviyesini hedef olarak belirlemiş yönetim kadrosuna sahiptir. alt:V istemcisinin sağladığı bütün imkanları kullanarak sizlerle beraber eğlence odaklı bir ortam yaratmak istiyoruz.

Visage Rust Sunucusu www.visagerust.com

Rust Türkiye Forum topluluğun parçası olan Visage Rust, 10.07.2021 tarihlerinde kuruldu. Şu an aktif olarak hizmet vermeyen vermemektedir. Visage Rust sunucusu aktifliğini kazandığında andan itibaren alt yapı gücünü wwww.serveroyun.com üzerinden alacaktır.

Vadi Rust Sunucusu www.rustoyna.com

2017 tarihlerinde Kara Vadi Rust sunucusu olarak oyuncularıyla buluşan, ve açık olduğu süre boyunca memnuniyet düzeyini yüksek tutarak kaliteli oyuncu ortamı oluşturmayı hedefleyerek oyuncularla büyük etkileşim kurmuştur.

GTA oyuncularının bir arada bulunup, oynadıkları GTA sürümünü modifikasyon edebileceği ek olarak sunucu sahiplerinin sunucularını tanıtabileceği GTA Topluluğu.

SPONSOR / PARTNERLİK PROGRAMINA KATILMAYA HAZIR MISINIZ?

Topluluğumuzun bir parçası olarak birbirinden farklı avantajlar yararlanabilir ve size ait olan projeleri hayata geçirebilirsiniz. Başvuru sonrası gerekli formu eksiksiz ve tamamen doğrulanabilir şekilde içerik girmeniz gerekmektedir.

DISCORD TOPLULUĞUMUZA KATIL

ÇEKİLİŞ VE BİLGİLERDEN ANINDA HABERİN OLSUN