DİĞER HİZMETLER

Oyun sunucunu kolayca ve hemen yapılandır ve oyunculara hizmet vermeye başla!

PAKETLERİ GÖRÜNTÜLE

Oyun Kategori Seçimi

Hizmet Kategori Seçimi

Diger Hizmetler kategorisi nedir?

Müşteriler yalnızca www.serveroyun.com üzerinden oyun sunucusu kiralama işlemine ilavaten diğer hizmetlerden de faydalanabilecektir. Diğer hizmetler üzerinde desteklenen oyun sunucularına özel "Eklenti paketi / Hazır sunucu paketi / Sunucu tasarım & grafik paketleri / Yönetim Paketleri" gibi bir çok avantajdan yararlanabilecektir. Alt yapı sorumluluğu tamamen SERVEROYUN.COM'a aittir.

Hangi oyun sunucularında diger hizmetler desteği bulunuyor?

Diger hizmetler menüsüne erişim gerçekleştirerek desteklenen oyun sunucularını görebilirsiniz. Desteklenen oyunlar hakkında daha fazla bilgi için satış öncesi canlı desteğe bağlantı kurunuz.

Hizmet satın aldım, ne yapmalıyım?

Satın aldığınız hizmetler sonrası teknik destek departmanı sipariş kontrollerini gerçekleştirir. Satın alınan hizmetin katgorisinin belirlenmesi durumunda sizlere özel olarak teknik destek ataması yapılır ve sipariş üzerinden verdiğiniz iletişim bilgilerden ulaşım sağlayacaklardır.

Sunucu yönetim paketi nedir?

Müşteri, oyun sunucusu kiralaması gerçekleştirmek istiyor fakat yeterli bilgi deneyimi olmadığı ve süreç içerisindeki süpriz durumlardan kaçınmak için aylık olarak satın aldığı sunucu yönetim paketledir. Satın alım sonrası sunucu yönetiminizi tamamen devralarak bizler yönetiriyoruz. İşleyiş konusunda tecrübeli ve deneyimli referanslarımız ve ekip arkadaşlarımızla bu süreci en iyi şekilde ilerteceğimizin sözlerini verebilmekteyiz.

Topluluk forumu nedir ve hangi amaçla kullanılır?

Firmamızın alt bünyesinde proje olarak barındırdığımız ve her geçen gün rehber içerikleriyle doldurmaya başladığımız bize ait forum ağımızdır. Forum üzerinden sunucu sahipleri; Sunucu yönetimi / Sunucu hataları ve çözümleri / Oyun sunucu reklam alanları / Grafik ve tasarım alanları / eklenti & kodlama konusundaki gelişme açık yazılımlar gerçekleştirme gibi kurulmuş Türkiye'nin en büyük oyun sunucu forumu olarak geçmektedir. Müşterilerimiz premium hizmetlerden ücretsiz faydalanacaklardır.

Ücretli teknik desteğin ücretsiz destek ile farkı nedir?

Ücretsiz olarak tabir edilen bilişim firmalarının hizmet süresi boyunca destek talebi üzerinden yalnızca sorunlara cevap bulunması sağlanan teknik destek işleyişidir. Belirtilen hizmet aynı anda bütün müşterilere sunulduğundan dolayı hizmet sorunları dışına çıkılma durumu söz konusu olmamaktadır.Ücretli teknik destek paketlerinde satın aldığınız hizmet 1 ay geçerlilik süresi olduğu ve satın alınan hizmet sonrası sizlere özel olarak 1 teknik destek ekibinden arkadaşlarımız 7/24 saat sizlerle iletişim halinde kalacaktır.

Aldığım hizmeti geri iade işlemi gerçekleştirebilir miyim?

Hayır, diger hizmetler kategorisinde satışı gerçekleştirilen hiç bir ürün geri iade işlemine alınmamaktadır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Aklınıza takılan sorulara cevap bulamadınız mı?

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DISCORD TOPLULUĞUMUZA KATIL

ÇEKİLİŞ VE BİLGİLERDEN ANINDA HABERDAR OL